Ubytovna

Kapacita: 31 lůžek

2 pokoje 4-lůžkové

1 pokoj 8-lůžkový

1 pokoj 6-lůžkový

1 pokoj 9-lůžkový

Cena:

Zimní období 1.10. – 30.4. cena 120 Kč ( minimální počet 25 osob)

Letní období 1.5. – 30.9. cena 80 Kč

Cena pro ubytování zaměstnanců firem 140 Kč

El. Energie v kuchyni 6 Kč KWh

Zapůjčení povlečení : 40 Kč

Zapůjčení polštáře s povlakem: 15 Kč

Zapůjčení prostěradla: 15 Kč

V ceně  nejsou zahrnuty úklidové prostředky, mycí prostředky (jar v kuchyni), WC papír, ručníky a mýdlo na WC, utěrky v kuchyni.

Vybavenost TZ:

Budova se nachází v oploceném areálu. Je zde ohniště, betonový stůl na stolní tenis, travnatá plocha  velikosti malého hřiště za budovou. K parkování slouží betonová plocha před a za budovou. V létě jsou k dispozici lavičky k venkovnímu posezení.

Budova není vhodná pro pobyt tělesně postižených ( četná schodiště).

Chodba: při vstupu prostor k přezutí a odkládací věšákové stěny. V dolním patře i horním patře odpočinkový koutek ( sedací souprava, stoleček). Prostor pro sušení prádla a věšáková stěna  v horním patře.

Pokoje: postele (opatřené potahem) s lůžkovinami, odkládací prostory, zásuvky el. energie na každém pokoji, stolek s židlemi.  Na některých pokojích umyvadlo se studenou vodou a zrcadlem.

Jídelna: odkládací skříňky, stoly a židle nebo lavice, televize

Kuchyň: 2 elektrické kuchyňské sporáky, bojler na teplou vodu, 2x lednice, 1x mraznička, 1x varná konvice, stolní nádobí (hrníčky, skleničky, talíře, příbory) nádobí na vaření a pečení, kuchyňské potřeby :nože, vařečky, naběračky, síta, metličky, struhadlo, mísy, atd. Police na uložení potravin, pracovní a odkládací plochy, dvojdřez na umývání nádobí.

Sál: velikost 12 x 15 metrů vybaven židlemi po obvodu, na jedné stěně zrcadla, v zadní části dělicí zatahovací kožené dveře za dveřmi prostor 2,5 x 8m ) možno umístit stůl na stolní tenis.

Sociální zařízení:                                                                                              horní patro: 1x sprcha,  2x WC dívky , hoši: 2x WC + 2 pisoáry,

Dolní patro: 1x sprcha, 2x WC dívky, hoši 2x WC + pisoár

Umyvadla na WC vybavena teplou vodou, držáky na skládané ručníky a nádobkami na tekuté mýdlo a zrcadly.

 

Další informace:

Ubytovaný může používat vlastní spacák nebo vlastní ložní prádlo. Při použití spacáku je nutné mít vlastní prostěradlo nebo zapůjčit na TZ.

Ubytovaný je povinen při odchodu uklidit všechny prostory TZ. To znamená vynést odpadkové koše, vytřít podlahy, srovnat postele a zavřít okna (urovnat záclony a závěsy). Úklid se provádí v pokojích, jídelně, v kuchyni, v sále, na chodbách a schodišti. Úklid  je nutno provést i v dalších půjčených prostorách.

 

 

Kontakt:

telefon SVČ  ( 8-12, 13- 17 h)  556 305 462

mobil 773 346 551

email: m.tosovska.svc@budisovnb.cz 

***AKTUALITY***

V ZÁLOŽCE
KROUŽKY
NAJDETE NABÍDKU
PRO ŠKOLNÍ ROK
2017/2018
 
 

NAŠI PARTNEŘI:

 
 
 
TOPlist